Sesli chat mobil tasarım ( WordPress )

Mobil tasarım, SEO, Sesli Chat, Sesli Chat Mobil, WordPress Yorum Yok 28 Kasım 2018 58 Görüntüleme

Sesli Chat mobil kullanıcıları daha çok kitleye ulaşmak için her zaman anahtar kelimelerde Google gibi dev arama motorunda öne çıkmak için çabalarlar.  Peki bunu yapmamamız için neler gerekli gelin birlikte buna bir göz atalım arkadaşlar.

Yılların birikimi bizi her geçen gün daha da bilgilendirip tecrübe sahibi etti. Sıkça kullanılan WordPress yazılımı ve web sitenize uygun temaları bulmak en önemli unsur. İlk öncelikle WordPress teması seçerken SEO uyumluluğuna  sade olmasına ve mobil uyumlu olmasına dikkat edilecek hususların başında gelir.

Sesli Chat Mobil

Sesli Chat mobil siteniz varsa ve bu işlerde yeniseniz size 7/24 SEO ve Mobil uyumlu WordPress temaları hakkında destek verebiliriz. Google sesli chat mobil sitenizi daha çok sevecek ve yeni insanlarla buluşturacaktır  Zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişim kurun   SesliDj her zaman Yeniliklerle sizlerle.  Seslichat mobil odalarımıza göz atmayı unutmayın.

 

Aranılan kelimeler:

Sesli Chat mobil odalar

WordPress Chat Temaları

SesliChat  mobil temaları

Sesli siteleri mobil

Sesli chat SEO 

Trend Sohbet

Haber, Mobil Chat, Mobil Sohbet Yorum Yok 24 Kasım 2018 78 Görüntüleme

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz imkanlar bitmiyor sesli chat ve mobil sohbet sitemiz sayesinde hem canlı müzik dinleyebilir hemde sohbet edebilirsiniz. Haydi günlük hayatın stresini bir kenara bırakıp sizde mobil chat sayesinde bir çok dostluk edinmenin keyfine varın. Sesli sohbet ile hayatınızın daha canlı hale getirebilir ve belki de sizin için en güzel dostlukları kurabileceğiniz bir ortamın rahatlığı ile bilgisayar başında geçirdiğiniz dakikaların keyfini yaşayacaksınız. Sevdiklerinizle kesintisiz ve sınırsız şekilde sesli sohbet etmek istiyorsanız sizde seslidj adresini tıklayarak hemen sohbet odalarında yerinizi alabilirsiniz. Üstelik sesli chat sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde dostluklar kurabileceğiniz gibi dünyanın bir çok yerinden de arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

 En Güzel Sesli Sohbet

Mobil Sohbet odalarında sizde kaliteli,güvenilir, seviyeli bir şekilde sohbet etmek istiyorsanız site kurallarını okuyarak sitemizde sürekli olarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz sitemizde küfür, argo kelimeler, bayanları taciz etmek, reklam yapmak yasaklanmış olup sizin güvenilir şekilde sohbet etmenizi sağlayacak sitemiz yöneticisi aracılığı ile rahatsızlık veren kişiler banlanacaktır. Sizde kaliteli sohbetin adresi olan SesliDj.com adresine tıklayarak güvenilir bir şekilde hiçbir ücret ödemeden giriş yapabilirsiniz. Ve biz sesli chat severler olarak size en iyi imkanları sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz her gün yenileme olarak size sunduğumuz sitemizde müzik dinleyebilir görüntülü konuşma yapabilir hatta en iyi şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını sizin imkanlarınıza sunmaya devam edeceğiz.

Kızlarsoruyor

Haber, Haberler, Kizlarsoruyor Yorum Yok 24 Kasım 2018 58 Görüntüleme

Yeni biriyle tanışabilmek için artık hemen herkes eski yöntemleri bırakmış durumda. Bulunduğumuz lokasyondan ilgi alanlarımıza kadar birçok özelliği eşleştirerek öneri sunan arkadaşlık/flört uygulamaları çoğalmaya ve her geçen gün popülerliğini artırmaya devam ediyor. KizlarSoruyor.com son anketinde kullanıcılara, bu yeni nesil flört/çöpçatanlık uygulamalarından en sık hangisini kullandıklarını sordu. Oylamaya 4.839’u kadın, 6.486’sı erkek olmak üzere toplam 11.325 kişi katıldı. Hem erkek hem de kadın katılımcılar arasında en çok kullanılan flört ve çöpçatanlık uygulaması Instamessage olarak öne çıktı (%37). Onu %24’le Badoo ve %18’le Tinder izliyor. KizlarSoruyor.com ise bir flört sitesi olmamasına rağmen, bazı kullanıcılar sitenin bu amaçla kullanıldığını belirtti. Kullanıcıların flört uygulaması tercihleri aşağıdaki gibi:

         Kadınlar           Erkekler             Tümü
Instamessage      %40 (1.948)       %35 (2.248)           %37 (4.196)
Tinder                    %15 (749)           %19 (1.234)           %18 (1.983)
Badoo                    %23 (1089)         %26 (1664)            %24 (2753)
OkCupid                %3 (163)             %3 (215)                 %3 (378)
Skout                      %4 (197)             %4 (271)                %4 (468)
Happn                    %5 (240)              %4 (258)                %4 (498)
Lovoo                      %10 (453)           %9 (596)                %10 (1.049)
İşte katılımcılardan bazılarının görüşleri
pikaw (Kadın, 21)
Erkek arkadaşımla OkCupid’den tanıştım.
IRainmaN  (Erkek, 32)
KizlarSoruyor.com’u flört/tanışma amaçlı kullanıyorum.
LaffAnlamazKız (Kadın, 28)
Şıklara KızlarSoruyor’u eklememişsiniz. Birçok kişi burayı kullanıyor.
emre00 (Erkek, 31)
Lovoo Kullanmıştım, ama sildim.
cukuletta (Kadın, 19)
Bence Tinder.
sonpazil (Kadın, 27)
Tinder kullandım, kullanıyorum. Badoo duydum ama kullanmadım. Diğerlerini ilk defa duydum.
OrjinaL içerik:http://www.milliyet.com.tr/en-populer-flort-uygulamasi-pembenar-detay-iliskiler-2191348/ tarafından paylaşılmıştır.

İnstagram Hizmetleri ( Takipçi,Yorum,Beğeni,izlenme,Kaydetme )

İnstagram, Sosyal Medya Yorum Yok 23 Kasım 2018 156 Görüntüleme

Merhaba İnstagram kullanıcıları ve işletme sahipleri.  2018 yılı Ocak ayı itibariyle toplamda 7 milyar 593 milyon olan dünya nüfusunun yüzde 42’si olan 3 milyar 200 milyon kişi sosyal medya kullanıyor.

Instagram kullanıcı profiline bakıldığında, toplam kullanıcı sayısının yüzde 38.2’sini 13-24 yaş grubundaki genç nüfus oluşturuyor. Bu yaş grubunda olan Instagram kullanıcı sayısı toplamda 306 milyon. Kullanıcıların 3’te biri 13-34 yaş gurubu arasında.

Instagram hesaplarındaki takipçi artışı belli bir noktadan sonra durabiliyor ya da istenenin altına düşebiliyor. Düzenli olarak paylaşım yapmak Instagram’daki takipçi sayısının artması için çoğu zaman yeterli olmuyor. Bu nedenle takipçi sayısını artırmak ve kullanıcılarla etkileşimi güçlendirmek için yeni yöntemler denemelisiniz.

Aşağıda yer alan basit yöntemler ile Instagram’da takipçi sayınızı artırabilirsiniz.


1. Popüler hashtagler kullanın.

Hashtagler sosyal medya pazarlaması için büyük bir öneme sahip. Sosyal medyanın ayrılmaz bir parçası olan bu kelimeler, kullanıcıların spesifik bir konu ya da içeriği araştırabilmesine ve fikirlerini paylaşabilmesine yardımcı oluyor.

Instagram’da popüler hashtagleri kullanarak takipçileriniz dışındaki insanları bulabilir ya da onların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerken nokta ise, kullanacağınız popular hashtaglerin pazarlama stratejinizle ve hedef kitlenizle ilişkili olmasıdır. Ayrıca çok popüler hashtagler kullandığınızda paylaştığınız fotoğrafların çok sayıda paylaşım arasında kaybolma ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Instagram’da ilişkili popüler hashtagleri bulmak için Tagboard aracını kullanabilirsiniz. Araç Facebook, Google+ ve diğer sosyal ağlardaki hashtagleri bulmanıza da yardımcı olacaktır.


2. Hashtagleri uygun sayıda kullanın.

Hashtagler sosyal ağlarda etkileşimi oldukça yükseltiyor. Twitter’da 140 karakter zorunluluğundan dolayı çok fazla hashtag kullanmak mümkün olmasa da kullanıcılar Instagram’da daha şanslılar. Platform çok sayıda hashtagin kullanılmasına imkan veriyor.

Sizin için en uygun sayıyı belirlemek için dilediğiniz kadar hashtag kullanarak başlayabilir ve denemelerle size en iyi etkileşim sağlayacak sayıya ulaşabilirsiniz.


3. Instagram hesabınızı Facebook ile bağlayın.

Instagram ve Facebook hesabınızı bağladığınız takdirde her iki hesabınızın tanıtımını birlikte yapabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızı aynı zamanda Facebook fanlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Instagram, Facebook’la birlikte Twitter ve Tumblr gibi diğer sosyal ağlarla da uyumlu bir platformdur; fotoğraf ve videolarınızı diğer sosyal ağlardaki takipçilerinizle paylaşmak için kullanabilirsiniz.


4. Başkalarının fotoğraflarını beğenin.

Instagram’da başkalarının fotoğraflarını beğenmek, yeni takipçiler kazanmak için en iyi yöntemlerden biridir. Başkalarının fotoğraflarını beğenerek, diğer kullanıcılarla etkileşim kurabilirsiniz. Ayrıca platformdaki görünürlüğünüzü artırmış olacağınız için insanların sizi takip etme olasılığı artar.


5. Mevcut etkileşimi güçlendirin.

Mevcut fanlarınıza, takipçilerinize ve email abonelerinize Instagram hesabınız bulunduğunu hatırlatın. Instagram Badge (Profil Rozeti) kullanabilir, web sitenize sosyal ağ hesaplarınızın takip butonlarını ekleyebilir, email aboneleriniz ve diğer ağlardaki takipçilerinizden sizi Instagram’da tekip etmelerini isteyebilirsiniz.


6. Instagram fotoğraflarınızı blogunuzda paylaşın.

Web sitenizde ya da blogunuzda Instagram fotoğraflarınızı paylaşmanız, ziyaretçilerin sizi Instagram’da takip etme ihtimalini artıracaktır. Instagram hesabınızdan web sitenize gömerekpaylaştığınız fotoğraflar, kullanıcı adınızı gösterecek ve kullanıcılar fotoğrafın üzerine tıklayarak hesabınıza gidebilecektir. İçeriklerinizin paylaşılması durumunda ise daha çok kişiye ulaşacaktır.


7. Nazik yorumlar bırakın.

Başkalarının fotoğraflarını beğenmek, Instagram takipçi sayısını artırmak için ne kadar önemliyse; başkalarının fotoğraflarına kibar ve samimi yorum yapmak da bir o kadar önemlidir. Başkalarının fotoğraflarına yorum yaptığınızda insanlar sizinle etkileşim kurma ve sizi tanıma konusunda daha istekli olacaklardır. Yorumlarda fotoğrafı neden beğendiğinizi belirtmeniz, yorumunuzu birbirine benzeyen diğer yorumlardan ayrıştıracaktır. Yorum yaptığınız kişilerden sizi takip etmelerini istemeyi unutmayın.


8. Filtreler önemlidir.

Instagram fotoğraflarında en çok tercih edilen filtreler Normal ve Valenda. Fakat bu filtreler gerçek anlamda etkileşimi artırmaya katkı sağlamıyor. TrackMaven tarafından hazırlanan Instagram raporu Mayfair, #NoFilter ve Inkwell’in en yüksek etkileşimi sağlayan filtreler olduğunu ortaya koyuyor.


9. Rakiplerinizin takipçileri ile etkileşim kurun.

Rakiplerinizin takipçilerine ulaşmak hedeflenmiş yeni takipçiler kazanmak için iyi bir yöntemdir. Bu kişilerin fotoğraflarını beğenmeniz, yorum bırakmanız ya da onları takip etmeye başlamanız başarılı geri dönüşler sağlayacaktır. Ayrıca hedef kitlenize uygun diğer sektörlerdeki kişilerle de etkileşim kurabilirsiniz.

Ücretsiz Takipçi Artırma ,İzlenme  Yorum ve Kaydetme kazanmak için | @ birgunlukyasam | Hesabını Takip edip Mesaj atmanız yeterlidir.  Gerekli Destek sağlanacaktır. 

Sesli mobil sohbet ( CHAT )

Sesli Chat, Sesli Chat Mobil, Sesli Sohbet Yorum Yok 22 Kasım 2018 148 Görüntüleme

Merhaba SesliDj Kullanıcıları ve sesli sohbet mobil ( CHAT ) severler. Bugün ele alacağımız konu sesli mobil avantajları chat kullanıcılarına olan katkısı.

Günümüz mobil CHAT teknolojisi her gün değişmekte olup sohbet kullanıcılarının daha kullanışlı kullanması için gelişmektedir. İnsanların % 90 ı hemen hemen her saat başı telefonuna bakmadan edemez diye düşünüyoruz . Bildirimler olmazsa olmazlarındandır bir akıllı telefonun . Peki insanlar REAL hayat varken neden Mobil muhabbeti tercih eder?

İnsanlar real hayatında biraz içine kapanık ve çekimserdir bundan dolayı sanal alemi tercih edip kendini göstermeden ilk önce duygu düşüncelerini karşı tarafa belli eder ,özgüven oluştuktan sonra da reala döker.

Sesli chat mobil

Sesli chat mobil avantajları say say bitmez , mobil chat siteleri tamamı olmasa da çoğunlukla ücretsiz olup birden fazla kişinin kameralı ( görüntülü ) sohbet ederek müzik,fotoğraf paylalaşılması konusunda son derece güzel bir sistemdir. SesliDj bu tür sistemlerin alt yapısını insanların daha basit kullanması için hazırlayan bir kuruluştur .

Google Dostu SesliDj 

İnsanlar Dev arama mmotoruna anahtar kelimeler aracılığı ile sohbet sitesi ararlar. SesliDj tüm chat ile ilgili yazdığı blogları herkesin duygu düşüncelerini ve Google kuralları içerisinde yazar ve paylaşır . Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler

Google’da en çok aranan kelimeler 

Sesli chat mobil

Mobil sesli sohbet

Mobil sohbet odaları

Ücretsiz mobil sohbet
Seslisohbet mobil chat

sesli mobiller 

Sesli mobil siteleri 

Seslidivane

Seslidivane Yorum Yok 21 Kasım 2018 100 Görüntüleme

Seslisohbet kullanıcıları öncelikle amacımız hep bir arada olmak ve aynı sohbet kalitesi çerçevesinde barınabilmektir. Seslidivane.com sitesinde birçok kullanıcı olmasına rağmen reklam atmayı hobi eğlence haline getirmiş bulunmaktasınız. Sizin attığınız reklamlar hergün biz attığımızda arkamızdan söverek banlıyorsunuz. Kalitesiz değersiz insanların seviyesine düşmemek için böyle bir uyarı makalesi hazırlamaya karar verdim. Umarım bu size biraz olsun karakterinize emek hırsızlığı yapmamayı öğretir. Sizin kullanıcılarınız hep yüksek olmak zorunda çünkü homurdanmayı seversiniz. Biz kaliteli ve seviyesini adabıyla gelen kullanıcıları aramıza kattığımızdan dolayı kullanıcı sayımız düşüktür.  Seslidivane Sizin gibi kalitesizler ancak reklam atarak user çalarak yolunu sürdürmektedir.

SesliDivane.com

Seslidivane

SesliDivane.net

Seslidivane.org

Skype destek: [email protected] Her zaman kalite önde gider. Zirvenin bile bir düşüşü olabilir.

Sesliyoutube

Esunus, Kentpanel, Sesliyoutube Yorum Yok 21 Kasım 2018 120 Görüntüleme

Merhaba değerli arkadaşlar Sesli Chat Sesli Sohbet kullanıcıları Sesliyoutube.com birçok sitelerin birleşip ortak bir adreste toplandığı tek adrestir. Buranın içerisinde binlerce çeşit insanlar vardır. Bir şahıs tarafından skype üzerinde site adına +18 resimler ve nikler sahte skype üreterek bir başka siteyi kötülemektedir. Sesliyoutube.com sahiplerini son defa olarak uyarıyorum. Başkaları tarafından yapılıyormuş gibi gösteripte sitemizin içerisinde küfür veya sahte hesaplar oluşturan tüm şahıslar asla cezasız kalmayacaktır. Herkesin bildiği gibi sesliyoutube son dönemlerde popüler bir seslichat sitesi haline gelmiştir. Fakat son dönemde yapılan hatalar hiç haz edilemez, yadırganamaz. Bugüne dek kentpanel.com tarafından dolandırıldığım için bu işi yapmaya başladım. Sizin sahte dolandırıcılık işleriniz kentpanel isminde bitti. Bu kezde Esunus ismini kullanarak kaç tane seo çalışması yapılıcak diye alınan paralar ne geri iade edildi. Nede bir seo çalışması yapılmadı. SesliBu.com sahibini kandırarak seo çalışması domain uzatma süreleri için alınan paralar ve daha birçok sahtekarlığınız yanınızamı kalır sanıyorsunuz.? Sizin gibiler Ölümlü dünyada olmasada Ahirette bedelini binbir misliyle öderler.

Sesliyoutube.com
Sesliyoutube
Kentpanel.com
Kentpanel
Esunus.com
Esunus

Seslitanisma

Seslitanisma Yorum Yok 19 Kasım 2018 74 Görüntüleme

Merhabalar Değerli Seslichat Seslisohbet Severleri  Seslitanisma.com Gecen Günü bir Bayan Arkadaşımızın Kamerada Görüntüsünü site icinde Paylasti Bu Paylasimi herkezde Gördü Ve site yönetimi yönetici GörevliLeri bayan Güzel buLarak Görüntüsünü Kaydetmiş Görevli Arkadaşlar bayan arkadaşa Söylüyorlarki senin görüntüLerimni Sosyal paylasim sitelerinde Gördüm Seni dağıtıyorlar sitelerde Sayfalarda diye Bayan arkadaşi biLgilendiriyorlar  Seslitanisma.com   Sitesinde bu bayanı tuta biLemeleri icin Yalan yanlış Muhabbetler yapıyorlar Bayan arkadaşımızda istanbuL 12’inci Ağır ceza mahkemesine gidirek ifadede buLunuyor Benim Görüntümü Bu şahislar Seslitanisma ve  Seslikurucu Sites  Yönetim Görevlileri benim görüntüLerimi ifşa Ederekten beni jantaj Ediyorlar  Mahkeme Başkanı Hakim Savcisi  Seslitanisma Seslikurucu Takipe alaraktan Sitelerini Kapama kararı veriyor Ankara Yargıtay baş Savciliğı Onayı İle  Seslitanisma Seslikurucu Sitesi Kapanıcaktır Değerli Sesli sohbet kamerali Chat kullaniciLari Sakın ola Bu Tür Sesli Tanisma sesli kurucu sitesine giripte insanLarla Sohbet Ederek kendinizi Tanitmayı Sizleri Sitede Tuta biLmek icin  Değişik  uygulamalarda Yazilarla ifade Ederek dğeişik yazilar Cıkarıyor  kendiniz Böyle Gevşeklere Teslim etmeyin Yazık Ederler Hüriyetinizle oynarlar Böyle namusuzlar…  Yeni Gire biLeceğiniz En Güzel Sesli chat sesli sohbet PLatformu Seslidj.Com oLa biLir  Türkiyenin En Güzel Dünyanın En Büyük Sesli sohbet Sesli Chat Hizmetini Siz DeğerLi kullaniciLar icin Acmiş buLunmaktayiz..

Seslitanisma.Com

Seslitanisma.net

Seslitanisma

Sesli tanisma

Arkadaş Arıyorum

Sesli Chat, Sesli Chat Mobil, Sesli Chat Odaları, Sesli Chat Siteleri, Sesli Sohbet, Seslichat, Seslisohbet Yorum Yok 11 Kasım 2018 3607 Görüntüleme

Arkadaş edinme sitesi olan sesli dj 1 yıldır sesli chat mobil hizmeti sağlamakta olup, kullanıcılara sınırsız vakit keyfi yaşatıyor. Sizde ücretsiz bir sohbet platformu arıyorsanız hemen sitemize katılıp doyumsuz sohbetin adresinden bizzat arkadaş edinebilirsiniz.

Yıllarca ücretli tamamen sahtekarlık içerikli açılan sohbet sitelerine kanmayın. Bilgisayar ve mobil üzerinden sitemize isteyen herkes katılabilir. Dilediğiniz zaman burada oda görevlisi veya site görevlisi olma imkanını dahil ücretsiz sunmaktadır.

SesliDj iLe Sohbet

Sesli Chat, Sesli Chat Mobil, Sesli Chat Odaları, Sesli Chat Siteleri, Sesli Sohbet, Seslichat, Seslisohbet Yorum Yok 10 Kasım 2018 3698 Görüntüleme

Sesli Chat Sevdası

Merhaba değerli seslichat kullanıcıları ve site sahipleri, bugünkü amacımız her daim olduğu gibi seslisohbet sitelerinde canlı performans gösterip sitemizi google, yandex gibi arama motorları google yönergelerine uygun güvenlik açısından sizleri düşündüğümüzden dolayı sesli sohbet sitemizi aktif etmiş ve tamamen uzman kadromuzla, yetki ve oda alımları için her dakika hazır bir vaziyette sizlerin seslidj.com adresine giriş yapıp ortamımız’dan faydalanmanız ve aramıza katılmanız tek eksik olan açıdır.

Sesli Chat Mobil

Hergün daha fazla çabalayıp, yetkinizi veya site sahibi’ne olan güveninizin artmasına katkı sağlıyabilirsiniz.Her daim yeni bir Seslichat sitesi değil, dostluk tadında bir seslichat sitesi. Sitemizde ücretsiz üye olabilirsiniz, Duvar yazıları bölümüne şiir veya günlük sözler veya içinizde dökmek isteyip dökemediğiniz kelimeleri yazabilirsiniz. Yönetici tarafından okunur, onaylanır. Şunuda belirtmek isterim ki Masaüstü veya Leptop kullanırken seslichat kullanıcıları dj eşliğinde sohbet etmeden zaman geçiremezler. Ozaman Sesli Dj’yi Unutmayalım Herzaman Sizin için Burada yerini Alacaktır.

Sesli Chat Animasyon

Merhaba seslichat animasyonları ile sitenize renk ve anlam katan tamamen duygusal ve hareketli gif ve resimlerden oluşmaktadır. Animasyonlar sesli chat sitelerinin olmazsa olmazı haline geldiğinden dolayı birçok site ve site sahipleri her ay yeni animasyon paketleri ile karşı karşıya gelmektedir.  Daima animasyon paketlerini güncel tutarken sesli sohbet kavramlarınıda beraberinde ilerleten seslidj ile hayatın basit ve kolay paylaşımlar içerisinde olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerde eğer seslichat animasyonlarını indirmek istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden indirme sağlayabilirsiniz. Her ay animasyon paketi güncellenip sizlerle paylaşım içerisinde olacaktır.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Instagram’da bizi takip edin