Sohbet Odaları

Pangi, SEO, Sohbet Odaları, WordPress Yorum Yok 1 Aralık 2018 58 Görüntüleme

Sohbet Odaları

Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet

Sohbet odaları‘nın eğleli halde tutan dünya üzeri katılımcılardır. Bunların diğer yanı sıra eğlence katarken hem tanışma, hemde arkadaş edinme platformu olarak bilinmektedir. Sohbet odaları tüm kullanıcıların hangi oda üzeri veya platform üzeri sohbet edebilme imkanını sağlamaktadır. Sizde sohbet odalarımızın canlı ve eğlencelerinden faydalanın. Sitemizin içerisinde otobot sistemi ile zihinsel zekanızın seviyesini ölçüp değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca zihninizin ne kadar çalışır ve yüzde kaç bölümünü kullandığınızı zeka testinden çözebilirsiniz. Soru cewap süre sonunda cewap verikmektedir. Sizde burada eğlence arasında hem müzik dinlerken sorulan sorulara cewap verebilir. hemde müzik esliğinde sesli arama bile yapabilirsiniz. Donanımsal olarak gelişmiş yazılımlar pangi tarafından sizlere sunulmaktadır.

Mobil Sohbet

Mobil Chat, Mobil Sohbet, Mobil tasarım, Pangi Yorum Yok 1 Aralık 2018 54 Görüntüleme

Mobil Sohbet yazılımları dünyanın en gelişmiş ve donatılmış sistemlerine sahiptir. Burada android ve masaüstü, ios seçenekleri ile birlikte hazırlanıp pangi tarafından hizmetinize sunulmuştur. Pangi.com hizmetini gayet başarılı ve geleceğe dair hedefini en üst seviyelere taşıyan bir firma olarak görülmektedir. Zaman zaman her sistem problem veya aksaklık yaşamaktadır. Bunun gibi sorunlar problem edilmemesi gerektiğinden dolayı pangi bünyesi altında çalışan tüm mobil sohbet siteleri gerçektende pangi sistemine borçludur. Yazılımlarınızı takip etmekte olduğum ve özenerek titizlikle işinizi yapmanıza hayran kaldığımdan dolayı şunları belirtmek isterim. Mobil ve masaüstü tarayıcıları sorunları düzeltilmesi durumunda sistemin biraz daha geliştirilip özelleştirilmesi, hem kullanıcı tarafından hemde pangi console yönetici, site sahipleri tarafından desteklerimiz esirgenmiyecektir.

  1. Masaüstü giriş yapan bir çok kullanıcı mobil ağ, wifi, masaüstü  ayrı kullanıcılar mikte olan kullanıcıyı duyamamaktadır. 
  2. Mikrofon ve kamera ayarları sisteminiz tarafından masaüstü ve mobil otomotik ayarlanması veya açıklayıcı görsellerle donatılarak yayınlanıp console sahiplerinin ulaşabiliceği bir link ile bizlere sunulması.
  3. Siteler arası reklam ve benzeri flood’ların saniyeler ile erişim engeli konulması.
  4. İkon paketlerinin güncellenmesi bu makale umarım değerlendirilip hizmetlerinize biraz daha yenilik katmanızı sağlar.

Mobil Sohbet

Mobil Chat, Mobil Sohbet Yorum Yok 1 Aralık 2018 66 Görüntüleme

Mobil Chat platformuna dileyen herkes katılım sağlıyabilir. Tarayıcılarınızın uyumlu olması durumunda google chrome, mozilla, ve diğer tarayıcılardan rahatlıkla sitemize mobil veya masaüstünden bağlanabilirsiniz. SesliDj ile mobil chat keyfini sürdürün.

Mobil Sohbet yıllarca zorunlu masaüstü imkanı artık yok. İnternetinizin olması durumunda heryerden katılımcı veya kullanıcı olarak sohbet edebilir.  Kullanıcılarımızın farklı şehirlerde veya ülkelerden katılımı olduğundan dolayı herkes arkadaşlık edinebiliyor. Kimi zaman aynı şehirden bile katılımınız olabiliyor. Real veya iş arkadaşlarınızla boş vakitlerinizi değerlendirin.  Henüz sistemimizin gelişmekte olan donanımsal mik ve yetki problemleri en kısa sürede düzeltilip sizlerinde rahatlıkla kullanabiliceğiniz bir sohbet yazılımı olacaktır. Mobil seo hizmetini yapmakta olan dunyapanel yılların verdiği bilgi ve deneyim ile sizleri her zaman bir adım ön planda görmek güzeldir. Sitenize özel mobil tasarımlar, mobil seo, mobil hizmetleri sunar.

Seslisohbet'e Giriş için Tıklayın

Kategoriler

Instagram’da bizi takip edin

Son Yazılar

seslichat seslichat
SesliChat