Mobil Sohbet

Mobil Chat, Mobil Sohbet, Mobil tasarım, Pangi Yorum Yok 1 Aralık 2018 53 Görüntüleme

Mobil Sohbet yazılımları dünyanın en gelişmiş ve donatılmış sistemlerine sahiptir. Burada android ve masaüstü, ios seçenekleri ile birlikte hazırlanıp pangi tarafından hizmetinize sunulmuştur. Pangi.com hizmetini gayet başarılı ve geleceğe dair hedefini en üst seviyelere taşıyan bir firma olarak görülmektedir. Zaman zaman her sistem problem veya aksaklık yaşamaktadır. Bunun gibi sorunlar problem edilmemesi gerektiğinden dolayı pangi bünyesi altında çalışan tüm mobil sohbet siteleri gerçektende pangi sistemine borçludur. Yazılımlarınızı takip etmekte olduğum ve özenerek titizlikle işinizi yapmanıza hayran kaldığımdan dolayı şunları belirtmek isterim. Mobil ve masaüstü tarayıcıları sorunları düzeltilmesi durumunda sistemin biraz daha geliştirilip özelleştirilmesi, hem kullanıcı tarafından hemde pangi console yönetici, site sahipleri tarafından desteklerimiz esirgenmiyecektir.

  1. Masaüstü giriş yapan bir çok kullanıcı mobil ağ, wifi, masaüstü  ayrı kullanıcılar mikte olan kullanıcıyı duyamamaktadır. 
  2. Mikrofon ve kamera ayarları sisteminiz tarafından masaüstü ve mobil otomotik ayarlanması veya açıklayıcı görsellerle donatılarak yayınlanıp console sahiplerinin ulaşabiliceği bir link ile bizlere sunulması.
  3. Siteler arası reklam ve benzeri flood’ların saniyeler ile erişim engeli konulması.
  4. İkon paketlerinin güncellenmesi bu makale umarım değerlendirilip hizmetlerinize biraz daha yenilik katmanızı sağlar.