Sosyal Medya

124Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Siteler

Sesli Siteler oda içerisinde bulunan tüm kullanıcılar bay, bayan'dan oluşmak üzere dünyaca kullanıcılar katılmaktadır. Müzik ve mikrofon eşliğinde sohbet edebilirken oda içerisindekilere müzikte dinletebilirsiniz. Donanımlarıyla  her daim ön planlarda sohbet sitelerinin gözdesi olan seslidj  liderliğini sürdürüyor. Görüntülü sohbet  ederken içeride bulunan kullanıcılar sizlere rumuzunuz veya isminiz ile hitap ederken iletişimi kolaylaştırır. Bir sesli chat sitesinde kayıtlı üye  olduğunuz zaman  sizin ve site yönetiminin avantajları aşağıda listelenmiştir.

 Sesli Chat Yeni Üyelik
1.Rumuzunuz şifre ile korunmaktadır.
2.Yönetim ekibi dahil şifrelerinizi göremez.
3.Rumuzunuzu bir başkası kullanamadığından dolayı siz sadece sohbet sitemiz içerisinde yaptığınız hareketler ve sergilediğiniz davranışlardan mesul olursunuz.
4.Üye olduğunuz zaman sizlere sistem tarafından profil oluşturulmaktadır.
5.Profilinize şehir, davranış, doğum tarihi gibi forumlarınızı doldurarak diğer kullanıcıların sizlerle irtibat kurmadan bile sizi tanımanıza ve sohbet anlayışını size göre uyarlar.

 Sesli Chat Müzik ve Mikrofon
1.Sesli chat mikrofon ayarları
2.Sesli chat ses ayarları
3.Sesli chat kamera ayarları
4.Sesli sohbet özel ve özel oda hakimiyeti
5.Admin ve Üyelerin dezavantajları Bir sonraki makalemizde yer alıcaktır. Paylaşımlarımız sizleri bilgilendirmek ve sohbet platformlarında saygın ve değerli bir sohbet katılımcı profilini rahatlıkla ulaşmanızı sağlamaktır.

Yazar : 102
28 Oca Ptesi 19:44
897 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar