696Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Seslidj Sesli Chat

Seslidj Sesli Chat

SesliDj Kurucuları Yıllardır Sesli Chat panellerin ve sesli Chat odalarında edindiği tecrübe sonucunda güçlü alt yapısıyla Sesli DJ ile seslichat Portalını kurmuştur.  

 

Neden SesliDj ?

Sesli Chat severler her zaman öncelik olarak o sitenin disiplinini ve seviyeli ortamını göze alarak çevresindeki arkadaşlara önerir.Gerek sohbet ,gerek arkadaşlık kurmalarında en büyük etken nitekin seviyeli ve samimi bir sohbet ortamından geçer, işte bu yüzden sizlere Seslidj olarak bu önemli unsurları size sunuyoruz. 

Sesli Chat 

Sesli Chat ; Dünya genelinde 7/24 SpeakyChat Sistemi ve Sohbet panelleri eşliğiyle farklı sohbet odalarında ücretsiz olarak canlı kişilerle kameralı sesli sohbet imkanı sağlar.

Seslidj Sesli Chat Girişi 

İlk Defa Seslidj Chat odalarına katılım sağlayacaksınız ilk öncelikle ana sayfada Bulunan Sesli Chat giriş e tıklayarak kullanacağınız rumuzu ( kullanıcı adı ) yazıp giriş butonuna tıklayın. Karşınıza açılan pencerede SpeakyChat Active x Kurulumunu indirip bir seferliğine kurulumu tamamlamanız gerekecektir. Önemli bir husus ise lütfen Internet Explorer tarayıcısından giriş yapın. İşte hepsi Bu kadar iyi sohbetler. 

17 Ara 2017 874 Görüntüleme

1 YORUM YAPILDI

  1. Sesli Chat

    17/12/2017 08:56  

    Alt yapınız ve sohbet odalarındaki arkadaşlar mükemmel çok güzel ortamınız var beğendim.

Gönder
SesliChat seslichat